Realizacje

Realizacja – monitoring placu budowy

 

W ramach współpracy z jednym z dużych deweloperów firma NETTEC zaprojektowała i zrealizowała monitoring placu budowy. Zgodnie z warunkami zamówienia wykorzystano 3 kamery IP i uruchomiono usługi pozwalające na zdalny podgląd obrazu z kamer poprzez Internet oraz automatyczne powiadomienia informujące o stanie monitoringu.

Realizacja – monitoring budynku przy ulicy Kryształowej 24

 

W ramach współpracy z jednym z zarządców nieruchomości firma NETTEC zaprojektowała i zrealizowała monitoring budynku przy ulicy Kryształowej 24 (Sky House). Zgodnie z warunkami zamówienia wykorzystano kamery IP nadzorujące wejścia do klatek (z zewnątrz i wewnątrz), parking oraz podziemny garaż.

Realizacja – monitoring budynku przy ulicy Biernackiego 1

 

Dla jednego z Zarządców Nieruchomości firma NETTEC zaprojektowała i zrealizowała kompletną instalację monitoringu budynku mieszkalnego przy ulicy Biernackiego 1. Projekt instalacji uwzględnia możliwość ewentualnej rozbudowy.

Realizacja – monitoring budynku przy ulicy Nadbystrzyckiej 74

 

Współpracując z Zarządcą Nieruchomości firma NETTEC zrealizowała projekt telewizji przemysłowej dla wspólnoty mieszkaniowej. Łącznie zamontowano 13 kamer wewnętrznych i zewnętrznych w technologii IP.

Realizacja – monitoring budynku przy ulicy Startowej 16

 

We współpracy z Zarządcą Nieruchomości firma NETTEC wykonała projekt i realizację instalacji telewizji przemysłowej dla wspólnoty mieszkaniowej. Kamery zainstalowano na zewnątrz na słupach oraz przy wejściach na patio. A także wewnątrz w garażu podziemnym. Wykorzystano technologię IP z możliwością rozbudowy.

Realizacja – monitoring domku jednorodzinnego

 

Monitoring domku jednorodzinnego, 3 kamery, możliwość rozbudowy systemu.

Realizacja – monitoring myjni samochodowej

 

Firma NETTEC zaprojektowała i zrealizowała monitoring myjni samochodowej. Zgodnie z warunkami zamówienia wykorzystano 8 kamer IP i uruchomiono usługi pozwalające na zdalny podgląd obrazu z kamer poprzez Internet oraz automatyczne powiadomienia informujące o stanie monitoringu.

 

Realizacja – monitoring sklepu

Wykonano montaż telewizji przemysłowej w budynku usługowo-handlowym. Instalacja w technologii AHD, łącznie 5 kamer. Możliwośc rozbudowy o 3 dodatkowe kamery.

Realizacja – monitoring piekarni

Firma NETTEC zaprojektowała i zrealizowała monitoring dwóch piekarni.

Realizacja – monitoring warsztatu samochodowego

Projekt i montaż firma NETTEC zrealizowała dla warsztatu samochodowego, łącznie dwa budynki. Monitoring stanowisk warsztatowych oraz magazynów i parkingu. Wykorzystano technologię IP umożliwiającą zdalny podgląd przez internet oraz aplikację mobilną.